fbpx
Close

Kas Mourinhoga Tottenham maksab Bayernile oktoobrikuise paki eest kätte?

Avatar

Dele Alli ja Jose Mourinho. Foto: AP/Scanpix

Meistrite liiga kuuenda vooru viimased mängud peetakse ära täna, 11. detsembril. Kui B-alagrupis on edasipääsejad selged ja 16 parima hulka liigub esimesena Müncheni Bayern ning teisena Tottenham Hotspur, siis kahe meeskonna omavaheline lahing on põhimõtteline.

1. oktoobril, kui Bayerni peatreener oli veel Niko Kovac ja Tottenhami vägesid juhendas Mauricio Pochettino, häbistas Saksamaa meister võõral väljakul vastast totaalselt. Tottenhamile löödi seitse palli võrku ja teeniti 7:2 võit. Premier League’is ei sujunud Tottenhamil asjad samuti ning nüüdseks on Pochettino asemel koha sisse võtnud igale jalgpallisõbrale tuttav Jose Mourinho. Bayernil oli koduses liigas samuti probleeme (praeguseks juba neli kaotust kogunenud, mida on sama palju kui mulluse hooaja peale kokku) ja seetõttu näidati ka Kovacile ust. Peatreeneri kohusetäitja on hetkel Hans-Dieter Flick, kelle ametikoht pole seal aga kuigi kindel ja juba jaanuaris võib klubi uue peatreeneri nime välja hõigata.

Mourinho käe all on Tottenham peaaegu perfektset minekut näidanud. Viiest mängust on võidetud neli ja seejuures on löödud 15 väravat. Ainus kaotus tuli Manchester Unitedilt, kus Mourinho ise veel 2018. aasta lõpus peatreener oli. Pärast Frankfurdi Eintrachtilt saadud 1:5 kaotust ja Kovaci vallandamist on Bayern kuuest mängust neli võitnud ja löönud 18 väravat. Fakt on aga see, et kaks viimast Bundesliga matši Leverkuseni Bayeri ja Mönchengladbachi Borussia vastu on kaotatud tulemusega 1:2.

Kell 22.00 algava mängu favoriidiks peab Optibet selgelt Bayernit, kelle võidukoefitsient on 1,35. Tottenhami võidu korral oleks tagasimakse koguni 7,09 ja viigi puhul 5,66. Kui Bayerni eest peaks värava lööma Robert Lewandowski, on koefitsient 3,0 ja kui Tottenhami poolelt teeb skoori Harry Kane, on koefitsient 8,60.

scroll to top