fbpx
Close

Iwobi Arsenalist lahkumisest: tahan endale nime teha

Avatar

Alex Iwobi. Foto: SIPA/Scanpix

Pärast Nicolas Pepe ostu tundis Alex Iwobi, et on aeg klubi vahetada. Arsenali akadeemias mängumeheks sirgunud nigeerlane sai esindustiimi ridades kirja sada liigamängu, skoorides peaaegu et iga kümne kohtumise tagant. Nüüdseks 23-aastaseks saanud äär selgitas Sky Sportsile oma klubivahetuse tagamaid ning miks ta tunneb, et Everton on tema jaoks õige klubi.

15 aastat Arsenalis veetnud pallur lahkus Liverpooli sinisärkide leeri üleminekuakna viimasel päeval. “Mulle tehti pakkumine, millest oli raske keelduda. Peatreener ütles mulle, et minul on koht algkoosseisus olemas ning sinu eest hoolitsetakse. See on asi, mida sa tahadki mängijana kuulda. Treener on andnud mulle enesekindlust mängida hästi, olen valmis uueks peatükiks enda karjääris,” rääkis ta Sky Sportsile.

Akadeemiast tulnud mängumehe hõng jääb palluritele külge ning on neid, kellele säärane identifitseerimine meeldib, nigeerlasele aga mitte. “Arsenalis oli mul pidevalt noormängija silt küljes, loodetavasti suudan nüüd endale Premier League’is nime teha ning Evertoniga ajalugu teha. Ehk suudan rohkem vastutust võtta ning tiimile miskit juurde anda,” selgitas Iwobi tagamaid.

scroll to top