fbpx
Close

Inglismaa meedia: Tottenhami võtmemängija Eriksen sõlmib Hispaania tippklubiga eellepingu

Avatar

Christian Eriksen. Foto: AP/Scanpix

2013. aastast Tottenham Hotspuri esindav Taani koondise keskväljamees Christian Eriksen on Daily Mirrori ja ka Diario AS-i väitel lähiajal Madridi Realiga sõlmimas eellepingu, kuhu ta järgmise aasta suvel siirduks.

27-aastast Erikseni on juba pikemat aega seostatud Tottenhamist lahkumisega ja just Reali peetud peamiseks sihtkohaks. Mehe leping Põhja-Londoni klubiga lõppeb käimasoleva hooajaga ja kui Tottenham teda talvise üleminekuakna sees rahaks ei tee, saab Eriksen vabaagendina lahkuda. AS lisab, et juunis olid Eriksen ja Real saavutanud suulise kokkuleppe.

Real tundis kuuldavasti Erikseni teenete vastu huvi juba eelmisel suvel, kuid Tottenhami seatud 150 miljoni euro suurune hind lõpetas läbirääkimised. Sellel suvel olevat Erikseni eest küsitud kõigest 70 miljonit eurot, kuid Hispaania tippklubi pidas seega targemaks aasta veel oodata, et mängumees tasuta kätte saada. Daily Mirror väidab veel, et alates eelmisest hooajast peatreenerite olukorraga raskustes olnud Real võib plaanida korraga Tottenhamist ära tuua ka sealse juhendaja Mauricio Pochettino.

scroll to top