fbpx
Close

Hazard: Realis on tõelised fännid, Chelseas huvilised

Avatar

Foto: Reuters/Scanpix

Suvel 100 miljoni euro eest Londoni Chelsea särgi Madridi Reali oma vastu vahetanud Eden Hazard võrdles kahe suurklubi fänne ning Belgia koondislase jutust selgus, et Hispaanias on mängijal poolehoidjate ees vastutus suurem.

Mitmete vigastuste tõttu naasis Hazard alles hiljuti platsile, kui debüteeris La Ligas 14. septembril Levante vastu ja sai kirja 30 mänguminutit. Karim Benzema ja Gareth Bale’iga ründetrio moodustav 28-aastane Hazard pole veel uue koduklubi poolelt väravat kirja saanud, kuid on juba omajagu kogenud Inglismaa ja Hispaania fännide erinevust.

“Ma arvan, et siinsed fännid on tõelised fännid. Inglismaal pole nii palju fänne, sest sealsetele inimestele meeldib lihtsalt jalgpall ja kõik nad – noored, täiskasvanud, teismelised – on pigem huvitatud oma riigi jalgpallist kui oma võistkonna omast. Ajal, mil Chelseas olin ja kaotasime mängu, siis olime sama pettunud nagu meie poolehoidjadki, aga ma ei tundnud kunagi, et see olnuks katastroof. Kui Madridi Realis oled, isegi oma esimese aasta kohta, siis fännidega rääkides eeldavad nad sinult alati Meistrite liiga võitu,” rääkis Hazard ESPN-i vahendusel.

scroll to top