fbpx
Close

Guardiola pidas Manchester City võimekust võita nelja tiitlit naeruväärseks

Avatar

Pep Guardiola ja Riyad Mahrez. Foto: Reuters/Scanpix

Manchester City vastasseis Wolvesiga paneb punkti 22. mänguvoorule. Premier League’i tiitlikaitsja vajab koduväljakul võitu, et liidri Liverpooli kannul püsida. Teistes karikasarjades läheb Cityl hästi ja ollakse kõikjal konkurentsis. Peatreener Pep Guardiola aga naeruvääristas neid, kes uskusid, et klubi suudab igal rindel tiitli nimel konkureerida.

“Ei-ei. Kindlasti mitte, isegi mina ei usu ega ka mängijad mitte. See on naeruväärne,” ütles Pep Sky Sportsile. “Oleme hetkel jõudnud ühte finaali, kuid hetkel keskendume järgmisele vastasele ning üritame töö ära teha. Me ei mõtle, et milline karikasarja mäng nüüd järgmisena ees ootab, vaid lihtsalt teeme oma ära,” selgitas ta.

“Olen õppinud suurklubidelt. Kasvasin üles Barcelonas, läksin Müncheni Bayernisse ja vaatasin noorena Real Madridi ja Manchester Unitedit – ma ei näinud neid kunagi mängimas mõnd matši nagu see olnuks puhkepaus. Seda õppisin ma Barcelona akadeemias, et iga mängu tuleb püüda võita. Niimoodi suhtutakse suurklubides,” vaatas hispaanlane ajas tagasi ning vahendas oma mõtteid.

scroll to top