fbpx
Close

Fabregas peab täna suure tõenäosusega oma lahkumismängu

Avatar

Foto: Reuters/Scanpix

Premier League’is Arsenali ridades maailma jalgpalli püünele tõusnud, seejärel Barcelonasse liikunud ning Londonisse naasnud, ent Chelseaga liitunud Cesc Fabregase karjäär on saamas rasvase punkti, kui FA karika 3. ringi kohtumine Nottingham Foresti vastu on tema viimaseks mänguks Chelsea särgis.

Sky Sportsi andmetel lõpeb Fabregase leping Chelseaga sel suvel ja mängija taasliitub Thierry Henryga juba lähipäevil, kui üleminek Monacosse on peaaegu, et tehtud. Chelsea juhendaja Maurizio Sarri ei tahaks, et Cesc lahkuks. “Mul on Jorginho asendajaks panna vaid Fabregast ehk kui ta lahkuks, oleks meil probleem,” ütles itaallane.

“Tahan, et ta jääks, aga ma ei tea, mis otsuse on ta teinud. Kui ta lahkub, siis peame talle asendaja leidma, ent see pole kerge. Cesc on tehniliselt väga tähtis mängija ning mängijateturul on sarnast pallurit väga raske leida.”

Cesci viimane mäng algab kell 17.00. Samuti võib oma viimase esituse teha endine kapten Gary Cahill, kes on jaanuarikuus liitumas Fulhamiga. “Pole kahtlustki, et tema lahkumine oleks meile kaotuseks, kuid talle endale oleks see lükke hea. Soovin talle ainult head,” ütles Sarri abimees, Chelsea eest omal ajal kamaluga kõmmutanud Gianfranco Zola.

scroll to top