fbpx
Close

Emery püüab lahkuvat kaptenit veel ümber rääkida

Avatar

Laurent Koscielny. Foto: Reuters/Scanpix

Arsenalis läks hooajaeelsel ettevalmistusperioodil käärima, kui kapten Laurent Koscielny andis selgelt mõista, et tema enam Londonis olla ei soovi ning tahab kodumaale naasta. Peatreener Unai Emery ei soovi prantslast lahkumas näha ning on valmis tegema paljut, et teda Arsenali jätta.

Kaitseliin on tekitanud Arsenalile palju probleeme – uus kapten Shkodran Mustafi pole siiani oma loodetud tasemele jõudnud, tekitades tihti väravaga lõppenud olukordi ning üldine kaitseliin lekib. Ka Mustafit on seostatud lahkumisega, mis muudab niigi hapra liini veelgi hõredamaks.

Koscielny on aga näidanud oma karjääri jooksul tasemel oskusi ning tema kogemustepagas aitaks Arsenalil kaitsemõõna kiiremini seljatada. “Tegemist on meie jaoks väga tähtsa mängumehega. Kui ta jääb meiega, siis see hooaeg saab olema palju teistsugusem kui ta otsustaks lahkuda. Hetkel seisab kõik tema taga ning austame seda otsust. Püüame leida koos parima lahenduse, kuid üleüldiselt vajame temasugust pallurit,” ütles peatreener Goalile.

Eelmise liigahooaja viiendad võivad veel nädal enne üleminekuakna sulgumist täiendada ridu vasakkaitsja Kieran Tierneyga. Glasgow Celticu nimekirja kuuluv talendikas šotlane on saadaval umbes 25 miljoni euro eest. Kahjuks Eesti publik teda näha ei saanud, sest Meistrite liiga eelringis Nõmme Kalju vastu oli pallur vigastusega eemal.

scroll to top