fbpx
Close

Emery ei tea, mis Petr Cechist saab

Avatar

Petr Cech (keskel). Foto: AFP/Scanpix

Arsenali hooaega alustas Petr Cech klubi esinumbrina, ent septembrikuu lõpus saadud vigastus andis võimaluse suvel klubiga liitunud Bernd Lenole, kes on esikinnas siiani. Peatreener Unai Emery ei tea, kas 36-aastane ülikogenud tšehh jätkab klubis või mitte.

Nimelt saab Cechist suvel vabaagent ning pole välistatud, et Chelseaga mitmel korral Premier League’i meistriks tulnud väravavaht lahkub klubist sootuks. “Ma ei tea hetkel, kas ta jääb meiega. See on klubi ja mängija omavaheline küsimus.”

“Ta alustas hooaega väga kenasti, ta on hea iseloomuga, pühendunud. Kui ta vigastusest taastus, leidis ta end varumeestepingilt. Olen Petriga väga rahul ning räägime tulevikus temaga, ent hetkel soovin, et ta keskendub igale mängule ja trennile nii, nagu ennegi,” rääkis Emery Sky Sportsile.

Cech ei pahandanud klubiga, kui pidi esinumbri koha loovutama nooremale Lenole. “Ta austas meie otsust ja tema pühendumus ei muutunud karvavõrdki. Olen õnnelik, sest arvan, et vajame sellist kogenud mängijat. Ta käitumine selles olukorras on väga hea,” kiitis hispaanlane 15 aastat Premier League’is pallinud Cechi.

scroll to top