fbpx
Close

EELVAADE: Mäng, mis võib lõpetada Liverpooli 28 aastat kestnud ootuse

Avatar

Roberto Firmino ja Mohamed Salah. Foto: Action Images via Reuters/Scanpix

Liverpooli fänne saab alati ajada ühe lausega marru: “järgmine aasta on meie aasta.” Tundub arusaamatu? Aga just ‘Pooli poolehoidjad on pärast igakevadist Premier League’i tiitli mittevõitmist säärast öelnud ning loodavad, aastast aastasse, et lõpuks ometi potsatab esimene kord see liigatiitel sülle.

Ei, ei saa öelda, et Liverpool pole kunagi kõrgliiga tiitlit võitnud, sest seda on nad teinud 18 korda. Premier League’i aga, mis sai alguse 1992. aastal, pole. Mitmel korral on neil olnud hea võimalus see koju tuua, ent viimastes voorudes pole õnn neile naeratanud. Nüüd aga võib olla kõik teisiti.

Kindel kaitse, võimas rünnak, ülimalt hästi meelestatud meeskond ning seitsmepunktiline vahe tiitlikaitsja Manchester Cityga on pannud suurimad fännid juba uskuma. On pannud ka mitmed jalgpallianalüütikud- ja eksperdid uskuma. Sest miskit olla seekord teisiti – kas peitub saladus liiga domineerimises, võitmatus seerias või tiimi võimekuses?

Jürgen Kloppi suurim katsumus on nüüd, 21. mänguvoorus 3. jaanuari õhtul Manchester City ja Pep Guardiola enda vastu. Kloppile meeldib Guardiolaga madistada, sest just tema on tihtipeale olnud see, kes Pepi tuju ära rikub ning City kotte pakkima saadab. Nii nagu juhtus kevadel Meistrite liigas. Või veidi varem liigas, kui just Liverpool kinkis Cityle esimese kaotuse ning purustas unistuse korrata Arsenali “Võitmatuid”. Kas seekord tehakse tagasi või pannakse Liverpoolis see katkine, “järgmine aasta on meie aasta” plaat kõikjal valjuhäälditest mängima, sest nüüd on (lõpuks) aeg?

Tasub meeles pidada, et Liverpool on suurepärases hoos ning viimased viis matši pole punktigi loovutatud. City aga on loovutanud lausa üheksa! Üllatuskaotused Crystal Palace’ile ja Leicesterile viisid naftaklubi rivist välja, ent Southamptoni vastu taasnäidati oma tõelist palet ning tehti kiire 3:1 vigade parandus.

Optibet usub, et City ei anna Liverpoolile kolme punkti ning sellisel juhul saad raha 1,27-kordselt tagasi. City võit aga toob sulle kahekordselt tagasi! Liverpool on tänavu olnud kaitses uskumatu ning 20 mänguga on endale lastud lüüa vaid kaheksa väravat. Kui Alisson, Virgil van Dijk ja teised hoiavad City ründejõudu vaka all, saad raha lausa 4,8-kordselt tagasi!

Tutvu teiste koefitsientidega SIIN.

scroll to top