fbpx
Close

Dybala tahab palka, mis teeks temast Premier League’i ühe enimteeniva mängumehe

Avatar

Paulo Dybala. Foto: Imago Images/Scanpix

Viimastel päevadel on Romelu Lukaku ja Manchester Unitedi üleminekusaagas võtnud võimust uued tuuled, mis viivad belglast Milano Interi asemel Juventusesse ning Itaalia meistrid annaksid Punastele Kuraditele vastu soosingust välja langenud Paulo Dybala.

Juventuse uus peatreener Maurizio Sarri ei näe Argentina koondislast enda hooaja plaanides ning soovib rünnakul näha suurt, tugevat pallurit, kelle rolli Lukaku suurepäraselt täidaks. Diili õnnestumine seisneb aga Dybala taga, kes ei soovi Itaaliast lahkuda, kuid on oma palgasoovi Unitedile edastanud.

Palgasoov on lihtne ja ümmargune number ehk aastapalgaks kümme miljonit naela kätte, mis teeks temast ühe enimteeniva mängumehe Inglismaal, vahendab The Times. Kiire kalkulatsioon näitab, et ründemängija nädalapalgaks tuleks 211 000 eurot, mis on ligi 70 % palgatõus. Inglismaal on enimteenivaimaks mängumeheks Alexis Sanchez, kelle netopalgaks on umbes 220 000 eurot. Tasub rõhutada, et Suurbritannia maksusüsteem võtab väga suure osa palgast ehk 45 % läheb riigile. Brutopalgad on seetõttu tõeliselt utoopilised numbrid ehk Sanchez teenib lausa 400 000 eurot nädalas brutos.

scroll to top