fbpx
Close

David Luiz: Chelseast lahkus maailmaklassi pallur

Avatar

Foto: Reuters/Scanpix

Chelseaga lõpparve teinud ning AS Monacosse siirduv poolkaitsja Cesc Fabregas pidas pärast 2:0 võidumängu Nottingham Foresti üle südamliku hüvastijätukõne.

Keskkaitsja David Luiz kiitis juba eile Prantsusmaale lennanud, nüüdseks endist tiimikaaslast ja näeb temas kui maailmaklassiga mängumeest. “Ta pidas kõne ning seejärel tänasime ja kallistasime teda. Alati on raske mängijaid kaotada, eriti teda, sest tegemist on mu meelest maailmaklassilise mängumehega, ent mõistan, et tema otsus on osa karjäärist. Ja kui ta tunneb, et see on lüke, millest võidab nii tema kui klubi, siis peame seda mõistma,” rääkis brasiillane.

Ka Eden Hazard kiitis Cesci ja täheldas, et mehed on omavahel suured sõbrad. “Nägime juba esimesel aastal, mis klassiga mängumehega on tegemist. Tipptasemel palliplatsil ja sellest eemal ning minu suur sõber. Loodan, et tal seisab ees ilus tulevik, kuigi see on nüüd veidi keerukam. Siiski, ta on ikka veel väga hea ning kindlasti naudib oma karjääri viimaseid aastaid,” rääkis belglane.

scroll to top