fbpx
Close

Bundesliga liidri RB Leipzigi tegevjuht: me ei suuda Manchester Unitediga Haalandi nimel konkureerida

Avatar

Erling Braut Haaland. Foto: EPA/Scanpix

Viimaste aastatega Saksamaa tippklubide sekka tõusnud ja hetkel ka liigatabelis liidripositsioonil oleva RB Leipzigi tegevjuht Oliver Mintzlaff kinnitas, et neil oleks huvi palgata Salzburgi Red Bulli norralasest ründetalent Erling Braut Haaland, aga Inglismaa gigandi Manchester Unitedi pakkumisega pole neil võimalik võistelda.

Kõigest 19-aastane Inglismaal Leedsis sündinud Norra koondislane Haaland on Salzburgi ridades suurepärast minekut näidanud. Austria kõrgliigas on noormees tänavu 14 mänguga 16 väravat löönud ja kohalikus karikasarjas teinud kahe mänguga neljal korral skoori. Seejuures lõi ta Meistrite liigas kuue matšiga kaheksa väravat, olgugi et meeskond jäi Liverpooli ja Napoli järel 16 parima hulgast välja. Pole üllatus, et Haalandit sooviksid paljud tippklubid endale, kelle seas ka Leipzig.

“Jah, oleme temaga kohtunud. Oleme mängijaga kohtunud, meil on suur huvi olemas. Ta loomulikult kuulas seda ja on üleminekuks avatud. Ta soovib hiljemalt suvel klubi vahetada. Meie jaoks pole see kerge. Tuleb konkureerida Manchester Unitedi, Torino Juventuse, Dortmundi Borussia ja mitmete teiste klubidega. Loomulikult on meie klubil kindlad piirid paika pandud. Olen nimetanud klubid, kes Haalandi nimel võitlevad ja võib tekkida palgaküsimusi, sest on teatud suurusjärgud, millega me kaasa ei lähe. Üleminekusumma on veel tehtav, aga kogu pakett ei koosne ainult sellest. See on sama klišee: saame kõike osta, saada ja teha. Kahjuks aga ei saa, sest vastasel juhul oleks Haaland juba meie juures,” rääkis Mintzlaff.

scroll to top