fbpx
Close

Benitez: Manchester United peaks võitlema esineliku koha eest

Avatar

Rafael Benitez. Foto: AP/Scanpix

Endine Liverpooli, praegune Newcastle’i peatreener Rafael Benitez läheb täna õhtul vastamisi Manchester Unitediga, kes on pärast Jose Mourinho väljavahetamist võtnud neli järjestikust võitu ning nende võidurong ei näi peatuvat. Benitezi meelest peaks suurklubi tänavu minimaalselt esinelikusse jõudma.

Kaheksa punkti kaugusel neljandal kohal paiknevast Chelseast olev United on kasutanud konkurentide libastumisi maksimaalselt ära ning annab poolehoidjatele eneseusku, mis Mourinho käe all kadunuks jäi. “Tegemist on tiimiga, kes oleks lihtsasti esinelikus ja see on ilmselge,” ütles Benitez Sky Sportsile.

“United suudab rinda pista Manchester City, Liverpooli ja kellega iganes. Räägime ikkagi maailma ühest suurimast klubist. Neil on suurepärased mängijad ning hetkel on nad ülihead. Kui tahame punkte röövida, peame ülihästi mängima,” ei seadnud hispaanlane oma lootusi väga kõrgeks.

Samas on Meistrite liiga võitja kindel, et uus juhendaja Ole Gunnar Solskjaer hakkab varsti survet tundma. “Kui oled Unitedi juhendaja ning kulutad igal aastal kümneid miljoneid, siis peadki lõpetama vähemalt esinelikus ning võistlema tiitlile. See on surve nende õlul ja see läheb mõne nädala pärast suuremaks, kui kohtutakse Tottenhami, Chelsea ja teistega.”

scroll to top