fbpx
Close

Belgia koondise peatreener: näen esimest korda Lukakut nii vabana ja õnnelikuna

Avatar

Romelu Lukaku. Foto: EPA/Scanpix

Suvel Manchester Unitedist Milano Interisse siirdunud Belgia koondise ründaja Romelu Lukaku on väga Seria A tippmeeskonda kuulumist nautimas, et ka koondise peatreener Roberto Martinez ei saanud seda mainimata jätta.

Lukaku saaga Unitedist lahkumiseks kestis mitmeid nädalaid ning mees tõi välja, et soovis mujale minna, kuna Punaste Kuradite ridades pidi tema tihti patuoinas olema. Inter lõpuks pakkuski pääseteed, makstes Lukaku eest 65 miljonit eurot koos erinevate boonustega. 26-aastane ründeäss on Itaalias ka heas rütmis liikumas, olles kahe mänguga sama palju väravaid löönud ning meeskond paikneb tabeli tipus.

“Näen teda esimest korda vabana ja õnnelikuna. Meenutades mitmeid eelnevaid koondiselaagreid ei meenu mulle, et Romelu oleks nii keskendunud, õnnelik ja värske olnud uute väljakutsete ees. Arvan, et ta on nüüd valmis vastu minema oma jalgpallurikarjääri ühele suurimale peatükile, kui liikus Milano Interisse. Jalgpall on tema elu. Väravate löömine on see, millest ta elab ja olla koondises ning klubitasandil efektiivne,” kirjeldas Martinez oma hoolealust Šotimaaga EM-valikmängu eelsel pressikonverentsil.

scroll to top