fbpx
Close

Bayerni pakkumisele ära öelnud Reus: Sancho peaks veel kaks aastat Dortmundis olema

Avatar

Marco Reus ja Michy Batshuayi rõõmustamas. Foto: Imago-Defodi/Scanpix

Dortmundi Borussia sakslasest ründav poolkaitsja Marco Reus usub, et tema meeskonnakaaslane Jadon Sancho ei peaks järgmise üleminekuakna sees veel klubi vahetama, sest Saksamaal on tal kõik ideaalsed võimalused olemas veelgi areneda.

20-aastast Sanchot, kes noorena kuulus nii Watfordi kui ka Manchester City noortesüsteemidesse, siirdus 2017. aastal Dortmundi ja on nüüdseks selgelt esindusvõistkonnas kanda kinnitanud. Inglasest ääreründaja on sedavõrd talendikas, et täiendusi otsiv Manchester United olevat valmis tema eest ligi 100 miljonit eurot välja käima. Loomulikult on läbi käinud ka mitmed teised Inglismaa klubid, kes Sancho teenete vastu huvi tunnevad, kuid 30-aastane Reus, kes vaikselt oma karjääri lõpule lähenemas, soovitab nooremal kolleegil Dortmundi paigale jääda.

“Ta peaks üheks või kaheks aastaks veel Dortmundi jääma. Mu arvates pole praegu talle sellest midagi paremat. Seejärel võib ta tõsiselt suure sammu astuda veelgi täiustunud mängijana, kes saab jätkata praegu regulaarselt arengut meie meeskonnas,” ütles Reus Sport Bildi vahendusel.

Aastate jooksul on ka Reus ise mitmete tippklubide huviorbiidis olnud, kuid samas on võimalikku klubivahetust takistanud ka erinevad vigastused. Nüüd avaldas ta, et tegelikult on Dortmundis talle alati meeldinud. “Minu kohta tõepoolest uuriti, nagu ka mitmete teiste klubide poolt. Mul on Müncheni Bayerni vastu suur austus, mida nad on mitu kümnendit saavutanud. Aga ma olen tahtnud alati Dortmundi eest mängida. See on alati olnud klubi, mille poole mu süda tõmbus. Kui mängisin veel Mönchengladbachi Borussia eest, siis oli mulle kindel, et Bundesligas läheksin vaid Dortmundi või muul juhul välismaale.”

“Arvan, et fännidele on samuti tähtis, et on olemas mängijaid, nagu [hiljuti Müncheni Bayerniga uue, 2023. aasta suveni kehtiva lepingu sõlminud] Thomas [Müller] ja mina. Nad näevad, et me samastume klubiga sama palju, nagu nemadki. Minu jaoks on alati olnud unistus Dortmundis mängida. Saan tunda rõõmu oma kodu, perekonna ja klubi üle. See tunne on minus alati valitsenud, isegi mõnes teises riigis teistsuguse kultuuriga oleks see atraktiivne olnud,” lisas Reus.

scroll to top