fbpx
Close

Arsenalile 1:4 kaotanud Ranieri: me võinuks viiki mängida

Avatar

Fulham. Foto: Reuters/Scanpix

Arsenal alustas uut aastat veenvalt, kui koduväljakul mindi Fulhami vastu 2:0 ette, lasti endale üks ära lüüa, ent siis täiskäigul kaks vastuseta väravat löönuna lisati tabelisse kolm punkti. Kaotajate peatreener Claudio Ranieri tundis mängujärgselt, et matš võinuks lõppeda viigiliselt.

“Lõime enne nende väravat kaks suurepärast võimalust, aga ei löönud ära. Siis nad skoorisid enda esimesest võimalusest, sest eksisime. Teisel poolajal samuti said väiksed vead saatuslikuks. Lõime ühe tagasi ning meil oli kaks šanssi viigistamiseks, aga me olime veidi väsinud ning jääme kvaliteedi poolelt neile alla,” rääkis Leicesteri meistriks viinud itaallane.

“Jah, lasime endale neli väravat lüüa, ent ei usu, et tegime halva mängu. Me võinuks viiki mängida,” jäi ta siiski hoolealustega rahule. Võidukas Emery naasis võidulainele ning libises Manchester Unitedist hetkeks kuue punkti kaugusele. Esitusega jäi hispaanlane rahule, ent eriti meeldis talle tiimi kohanemisvõimekus: “Suudame erinevate mängijatega skoorida ja see on hea. Saame jätkata enda identiteedi loomist erinevate mängijate ja süsteemide kaudu.”

Nimelt mängis Emery Fulhami vastu kolme keskkaitsjaga ning kasutas Pierre-Emerick Aubameyangi veidi madalamal kui muidu. See kõik võimaldas äärekaitsjatel Sead Kolašinacil ja Ashley Maitland-Nilesil rohkem rünnakule panustada.

scroll to top