fbpx
Close

Arsenali peatreener Emery: klubi toetab mind

Avatar

Foto: Reuters/Scanpix

Kehvade tulemuste tõttu kriitika alla sattunud Londoni Arsenali peatreener Unai Emery lükkas ümber jutud, nagu oleks ta lähedal vallandamisele. Meeskond on kuus viimast mängu erinevate sarjade peale võiduta.

“Klubi toetab mind. Tunnen, et klubi vastutab selle osa eest. Ma hindan seda väga. Tunnen end seetõttu tugevana ja tean, et minu vastutada on tulla ning olukorda paremaks muuta. Peame enesekindluse taastama. Pean saavutama hea tasakaalu ja peame olema kompaktsemad. Meil on väga head mängijad, aga hetkel on nii, et mõnikord tegutsevad nad matšides ebakindlalt,” rääkis Emery Sky Sportsi vahendusel.

“Vastutan oma töö eest. Tean, et peame paremaks saama. Kui kaotan, siis ei tunne ma end hästi. Tunnen vastutust tagasi tulla, analüüsida, töötada ja areneda, et saavutada meile soovitud esitus. Oma töös ma naudin seda, iga päev. Naudin mängijatega koos töötamist ja ettevalmistust, sest armastan seda tööd. Kindel on see, et peame kompaktsemalt tegutsema. Lubame endale lüüa liiga palju väravaid ja vastased suudavad luua liiga palju võimalusi. See on esimene taktikaline probleem, millele tahan lahenduse leida.”

Arsenal on võistlustules neljapäeval Euroopa liigas, kui võõrustatakse Frankfurdi Eintrachti. Premier League’is ootab neid pühapäeval ees võõrsilmäng Norwich Cityga.

scroll to top