fbpx
Close

Analüütik: Arsenal ei võida oma praeguse kaitseliiniga mitte midagi

Avatar

Foto: Reuters/Scanpix

Arsenal on esikümne tiimidest lasknud endale kõige rohkem väravaid lüüa ning nende kaitseliin on saanud kriitikat õige mitu hooaega. Suvel toodi keskkaitsesse Sokratis Papasthatopoulos 19 miljoni euro eest, äärekaitsesse endine Juventuse mees, 35-aastane Stephan Lichtsteiner.

Kõigest hoolimata pole nad oma värava suutnud lukku panna ning vastastel on Arsenali väravasse kerge sahistada. 22 mänguvooruga on endale lüüa lastud 32 väravat ja kriitikatuld antakse aina juurde.

Klubi endine poolkaitsja, praegune Sky Sportsi stuudioanalüütik Paul Merson avaldas Arsenali pärast muret. “Kindlasti on tegemist ühe halvima esikuuiku tiimiga kaitsmise poolelt, keda ma üldse Premier League’is näinud olen. Isegi kui nad olid oma kaotusteta seeriat tegemas, ei uskunud ma, et see ongi nende reaalne tase. Nüüd nad näitavad oma taset,” rääkis ta, vihjates 0:1 kaotusele West Ham Unitedile.

“Kuni nad ei tegele oma kaitseliiniga, nii kaua ei õnnestu neil miski ja nad ei võida midagi. Aaron Ramsey oli Arsenali parim eelmises voorus ja ta lahkub tasuta. Ma ei tea, kuhu see klubi liigub. Jah, Unai Emery vajab õige mitut üleminekuakent, et see asi paika loksutada, aga suvine üleminekuaken on näidanud, et ostetud mängumehed pole eriti head olnud,” võttis ta asja kokku.

scroll to top