fbpx
Close

Alexis Sanchez: oleme Lukakuga Interis, sest United tegi liiga palju muudatusi

Avatar

Alexis Sanchez (keskel), Nemanja Matic (paremal). Foto: AFP/Scanpix

Sellel suvel Manchester Unitedist Milano Interisse koos Romelu Lukakuga laenule siirdunud Tšiili koondise ründaja Alexis Sanchez sõnas, et Inglismaa suurklubis oli keeruline jätkata ning mõlemad mehed soovinuks rohkem mänguminuteid saada.

Ole Gunnar Solskjaeri ajastul langes 30-aastane Sanchez valikust välja, olles enamjaolt pingil. 26-aastane Belgia koondise ründaja Lukaku teenis küll omajagu mänguminuteid, aga temale polnud jällegi vastuvõetav see, et võistkonnas otsiti aeg-ajalt patuoinast tihti osutus tema selleks. Nüüd on mõlemad Premier League’ist tuntud mängumehed Itaalias Interit esindamas ja Sanchezi sõnul saavad nad Serie A-st uut hingamist.

“Lukaku ja mina treenisime [Unitedis] väga edukalt, kuid vajasime mängudes rohkem minuteid, et endast parima välja tuua. Meie jaoks polnud hea aeg Manchesteris olla. Liiga palju muudatusi. Kui nii palju muudad, siis on raske. Siin tunnen tahtejõudu midagi saavutada ja seetõttu on ka Romelu siin. Kas see oli õige samm? Hooaja lõpus saame rohkem rääkida,” ütles Sanchez ESPN-ile antud intervjuus.

scroll to top